KAPAT

Proles Hakkında

Proles Otomotiv Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında “Yol Güvenliği Ürünleri” konusunda yenilikçi ve inovatif çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Proles Otomotiv marka/şirket kültür değerini ve sürdürülebilir küresel rekabet gücünü artırmak amacıyla; ürün, hizmet, marka, faaliyet alanı, iş süreçleri ve teknoloji kullanımına yönelik inovasyon çalışmalarını 40 yılı aşkın bir üretim ve pazarlama tecrübesi ile harmanlayarak küresel piyasalarda farklılaşarak liderliğe yürümektedir.

Türkiye'de ve Dünyada bir ilki gerçekleştirmiş olan Proles Otomotiv; trafik seti içeriğinde yer alan ürünlerin üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren tek firmadır.

Proles Otomotiv Bilecik Merkez’de yaklaşık 4.000m2 si kapalı alan olmak üzere 8000m2’lik alandaki tesislerinde ulusal ve uluslararası kalite standartlarıyla üretimini gerçekleştirmektedir. Tüm süreç müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yüksek kalitedeki ürünlerin zamanında teslimat prensibine göre TS EN ISO 9001:2008 kalite standardına göre yapılmaktadır.

Bununla birlikte üretim tesislerinde yer alan “beyaz oda”(clean room) ile steril ilkyardım malzemelerinin üretimi TS EN ISO 13485 kalite standartlarında yapılmakta ve ilgili ürünlerin CE ve DIN 13164 (Alman Normları Enstitüsü) belgeleri Proles Otomotiv adına bulunmaktadır.

Proles Otomotiv’in üretimini yaptığı üçgen reflektöre ait Hollanda RDW firmasından alınmış E4 27R kalite belgesi bulunmaktadır.

Vizyonumuz; Küresel pazarda yol güvenlik ürünleri üretimine yön veren firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz;Dünya standartlarını belirleyen kalite ve servisle müşterilerimize en güvenilir çözümleri sunmaktır.

Proles Otomotiv olarak kalite anlayışımız kapsamında müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz ve mükemmel bir servisle yerine getirmek için Sürekli Gelişim ilkesiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sağ Linkler